NDODH SËRISH/ Dy moderatoret e njohura bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO) – AlpeGossip
NDODH SËRISH/ Dy moderatoret e njohura bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO)

NDODH SËRISH/ Dy moderatoret e njohura bëjnë XING me të njëjtin fustan (FOTO)

Ato janë dy moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare.

Bëhet fjalë për bukuroshen Nevina Shtylla e cila moderon në Klan Tv, dhe Valbona Mhilli e cila është në Report Tv.

Çfarë i bashkoi kësaj radhe dy vajzat simpatike është fustani i njëjtë.

Ato janë shfaqur në publik me një fustan ngjyrë të kuqe, me rripa dhe mjaft veror.

Të dy vajzat shkëlqejnë me të kuqen, por se kujt i rri më bukur mbetet ta vendosni ju.