“O shpirt edhe ti këtu?” Kujt ja dedikon Roza Lati këto fjalë?! (FOTO) – AlpeGossip
“O shpirt edhe ti këtu?” Kujt ja dedikon Roza Lati këto fjalë?! (FOTO)

“O shpirt edhe ti këtu?” Kujt ja dedikon Roza Lati këto fjalë?! (FOTO)

Roza Lati është një nga moderatoret më karizmatike të showbizz-it shqiptar dhe kjo e thënë pasi publiku e dashuron për dialogjet që krijon me të ftuarit.

Së fundmi në Instastory, Roza ka publikuar një foto me mbishkrimin: “O shpirt edhe ti këtu?” dhe me të drejtë do pyesni: Kujt ja dedikon Roza këto fjalë?

Mesa duket moderatorja ka një simpati të madhe për reperin Tupac Shakur i njohur me emrin e artit “2Pac” dhe ka qenë pikërisht fotoja e reperit e shoqëruar me atë mbishkrim.

Edhe të famshmit kanë simpati! Roza sapo na e tregoi një të tillë.