Ministrja shqiptare marton vëllain, fton gjithë qeveritarët… (FOTO) – AlpeGossip
Ministrja shqiptare marton vëllain, fton gjithë qeveritarët… (FOTO)

Ministrja shqiptare marton vëllain, fton gjithë qeveritarët… (FOTO)

Kanë qarkulluar në “Facebook” që nga mbrëmja e djeshme shumë foto nga një dasmë e madhe ku kanë qenë të ftuar edhe krerët e shtetit e deputetët e Qeverisë.

Ministrja Albena Reshitaj martonte vëllain dhe në dasmë ka mbretëruar një atmosferë shumë e mirë.

Reshitaj dukej shumë elegante me një fustan të kuq dhe në fotot e publikuara shihet duke kërcyer.

Disa nga të ftuarit e njohur në dasmë ishin Kryeministri, Rramush Haradinaj, Ministri Pal Lekaj, Ministri Kujtim Shala, dhe shumë deputetë mes te cileve deputeti i Nismes Socialdemokrate, Milaim Zeka.

Burimi: magazina.al