U SHPALL DIKUR “MISS TRANS ITALIA”/ Dalin pamjet e Linda Reit duke kërcyer (VIDEO) – AlpeGossip
U SHPALL DIKUR “MISS TRANS ITALIA”/ Dalin pamjet e Linda Reit duke kërcyer (VIDEO)

U SHPALL DIKUR “MISS TRANS ITALIA”/ Dalin pamjet e Linda Reit duke kërcyer (VIDEO)

Linda Rei është sot një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale dhe historia e saj bëri bujë vitin e kaluar. Publiku ka kuriozitet të dijë më shumë mbi jetën e Lindës dhe vetë ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mirëpo jo të gjithë e dinit se Linda dikur është shpallur Miss Trans Italia. Momente nga ky event Linda i ka publikuar sot në Instastory ku shfaqet duke marrë kurorën.

Ndërsa në një moment tjetër makeup artistja shihet e veshur me kostumin e belly dance dhe kërcen para publikut. Ndiqni videon e mëposhtme.