TË BRENDSHME SI TEK “SEX AND THE CITY”/ Duhet t’i keni me çdo kusht në dollapin tuaj (FOTO) – AlpeGossip
TË BRENDSHME SI TEK “SEX AND THE CITY”/ Duhet t’i keni me çdo kusht në dollapin tuaj (FOTO)

TË BRENDSHME SI TEK “SEX AND THE CITY”/ Duhet t’i keni me çdo kusht në dollapin tuaj (FOTO)

Seriali i famshëm amerikan ‘Sex and the City’ ka spikatur gjithmonë për garderobën ekstravagante të personazheve dhe stilin që sot e kësaj dite ndiqet nga vajzat. Dhe nëse nuk e keni harruar, të brendshmet e tyre ishin ato më intrigueset.

Dhe…që nga reçipetat e Carrie-s deri tek këmishat seksi të Charlotte-s, të brendshmet e viteve ’90-të janë inspirim i vërtetë.

Më poshtë, janë renditur modelet më të famshme të të brendshmeve për momentin. Jemi të sigurt se vajzat e ‘Seksi dhe Qyteti’ do t’i dashuronin.

Carrie vdiste për reçipeta që shkëlqejnë dhe ja dilte më së miri të joshte dashurinë e saj me to veshur.

 

Samantha e veshur me të brendshme saten ngjyrë të zezë, janë pamja më seksi që kujtojmë prej saj.

E zeza nuk del kurrë nga moda, kështu që nja palë të brenshme të tilla nuk janë kurrë tepër.

Një tjetër pamje e zakonshme e Samantha-s.

Një këmishë e mëndafshtë është gjithçka që ju duhet në një natë romantike. Përveçse një të dashuri, sigurisht.

Sa më e mbuluar aq më intriguese. Charlotte ishte prova e kësaj dhe një këmishë e gjatë dantelle duhet me çdo kusht të jetë pjesë e dollapit tuaj të vockël.

 

Ndonëse shumë nga  ju nuk do të jenë fansa të këtyre të brendshmeve që Carrie mban veshur, ju themi se mbathjet unisex janë në modë! Koha për të hequr dorë nga gjërat bazike!