DITËLINDJET E 1 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga vajza e Kylie Jenner tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 1 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga vajza e Kylie Jenner tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 1 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga vajza e Kylie Jenner tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 1 shkurt  2019:Do të jetë një vit në të cilin vendimet dhe veprat e mira do të tërheqin fatin në anën tuaj. Është një vit i rëndësishëm për ndryshim. Viti sjell mundësi të mira financiare, por gjithçka do të ndodhë përmes punës, në një mënyrë ligjore dhe legjitime.

 

 

 

Çdo gjë tjetër do të shkaktojë probleme ose humbje. Ju do të kërkoni një zgjidhje për problemet tuaja të vjetra ose marrëdhëniet e komplikuara dhe do të gjeni mënyrën më të mirë për të vepruar.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Harry Styles, 25 (Këngëtar)

Lee Thompson Young, 29 (Aktor)

Heather Morris, 32 (Aktore)

Stormi Webster, 1 (Vajza e Kylie Jenner)

Giuseppe Rossi (Futbollist)

Talisca (Futbollist)

Nisrina Sbia, 20 (Instagram Model)

 

/AlpeNews.al