U HABITËM/ Ledri Vula uron mamanë për ditëlindjen dhe të gjitha femrat po i shkruajnë kështu – AlpeGossip
U HABITËM/ Ledri Vula uron mamanë për ditëlindjen dhe të gjitha femrat po i shkruajnë kështu

U HABITËM/ Ledri Vula uron mamanë për ditëlindjen dhe të gjitha femrat po i shkruajnë kështu

Reperi ka treguar gjithmonë lidhjen e tij të fortë me të ëmën, Xheraldinën. Ledri Vula uroi menjëherë pas mesnate të ëmën për ditëlindje, ndërsa e kishte mbuluar me lule.

“Gëzuar ditëlindjen Nin. Të dua”, shkruante në foton e postuar në Instagram Ledri, ku nëna e saj dukej e rrethuar nga lulet.

Ndërsa nuk uruan mesazhet e urimit nga fansat dhe personazhet e njohur publikë për të ëmën, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte diçka tjetër.

Vajzat komentuan në foton e Ledrit duke e cilësuar Xheraldinën si vjehrrën e tyre dhe shkruan fjalët më të bukura:

Epo të gjithë e dimë që shumë duan të bëhen të dashurat e reperit dhe mesa duket po ndjekin një strategji: Ta mbajnë mirë me “vjehrrën”.

View this post on Instagram

@xheraldina Happy Birthday Nin. TDU ❤️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on