FESTA E BEQARISË MBAROI/ Lori,Sara dhe mikeshat e tyre kthehen në… (FOTO) – AlpeGossip
FESTA E BEQARISË MBAROI/ Lori,Sara dhe mikeshat e tyre kthehen në… (FOTO)

FESTA E BEQARISË MBAROI/ Lori,Sara dhe mikeshat e tyre kthehen në… (FOTO)

Lori Hoxha, bashkë me shoqet e saj dhe të Sarës, u mblodhën për të festuar beqarinë e motrës së saj.

Një prej çifteve më të dashurr të showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të kurorëzojë lidhjen e tyre në muajin gusht të këtij viti dhe dasma do të organizohet në një prej hoteleve më të shtrenjta në Como të Italisë “Villa d’Este”.

Por mesa duket festa e beqarisë ka mbaruar dhe mikeshat janë kthyer në Shqipëri. Të paktën kaq kemi kuptuar nga fotot e fundit të postuara nga Lori Hoxha në “Snapchat”.