PRINTI LEOPARD/ Njihuni me veshjet më "STIL" të Lori Hoxhës. Nga bikinit tek... (FOTO) - AlpeGossip
PRINTI LEOPARD/ Njihuni me veshjet më “STIL” të Lori Hoxhës. Nga bikinit tek… (FOTO)

PRINTI LEOPARD/ Njihuni me veshjet më “STIL” të Lori Hoxhës. Nga bikinit tek… (FOTO)

Lori Hoxha, po krijon dita ditës epitetin e një ylli duke mos u njohur vetëm si pasardhësja e Dritan Hoxhës.

Bukuroshja shqiptare e cila nuk heziton të tregojë copëza nga jeta e saj plot luks në rrjetin social Instagram, sërish ka publikuar një imazh ku ajo shfaqet plot stil.

Dhe pikërisht kjo ishte ajo që na duhej për të kuptuar se një nga femrat më të bukura në Shqipëri ka një trend sigurisht unik për veshjet e saj.

Dhe është pikërisht “Printi Leopard”

Përgatiti: AlpeNews.al