KENDALL JENNER NUK NJEH KUFIJ/ "Ndez" instagramin dhe shfaqet nudo para... (FOTO) - AlpeGossip
KENDALL JENNER NUK NJEH KUFIJ/ “Ndez” instagramin dhe shfaqet nudo para… (FOTO)

KENDALL JENNER NUK NJEH KUFIJ/ “Ndez” instagramin dhe shfaqet nudo para… (FOTO)

Gjithnjë e më shumë vajzat e showbizit po shfaqen nudo në rrjete sociale.

E fundit që e ka bërë këtë është Kendall Jenner.

Ylli i showbizz-it ka vendosur ta ndezi Instagramin së fundmi, teksa ka postuar foto ku shfaqet nudo para pasqyrës.

Mesa duket lakuriqësia nuk është më një tabu!

View this post on Instagram

technically this is just my torso…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on