NDODH ÇMENDURIA/ Xhaklin Lekatari sulmohet në rrugë, pse kritikoi Luizin dhe Kiarën (PAMJET) – AlpeGossip
NDODH ÇMENDURIA/ Xhaklin Lekatari sulmohet në rrugë, pse kritikoi Luizin dhe Kiarën (PAMJET)

NDODH ÇMENDURIA/ Xhaklin Lekatari sulmohet në rrugë, pse kritikoi Luizin dhe Kiarën (PAMJET)

Shqipëria është çmendur nga Big Brother, që po lë pasoja të rënda tek njerëzit.

Kështu, gazetarja Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi, mesa duket nga fansat e banorëve të Big Brother, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës, një ditë pasi ajo kritikoi ashpër Luizin dhe Kiarën, dy personazhet më të komentuar të Big Brother.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.