KONFIRMUAN LIDHJEN TRE DITË MË PARË/ E dashura e Robertit nuk kursehet aspak, publikon video personale me këngëtarin – AlpeGossip
KONFIRMUAN LIDHJEN TRE DITË MË PARË/ E dashura e Robertit nuk kursehet aspak, publikon video personale me këngëtarin

KONFIRMUAN LIDHJEN TRE DITË MË PARË/ E dashura e Robertit nuk kursehet aspak, publikon video personale me këngëtarin

E dashura e Robert Berishës, modelja italian Maria Bove nuk e fsheh aspak lidhjen e tyre duke publikuar vazhdimisht foto e video nga momentet e tyre së bashku.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shfaqet me Robertin duke shkuar diku dhe një tjetër ku ai i përkëdhel këmbën.

Lidhjen e tyre e konfirmoi tre ditë më parë edhe Roberti duke publikuar një video teksa darkonin.

Nuk dihet sa kohë kanë bashkë dhe sesi janë njohur Maria e Roberti, por na mbetet të na e zbulojë vetë këngëtari në vazhdim.