U DHANË FUND MARTESAVE/ Vip-at shqiptar që festuan vetëm “Shën valentinin”: Nga Arbana Osmani… – AlpeGossip
U DHANË FUND MARTESAVE/ Vip-at shqiptar që festuan vetëm “Shën valentinin”: Nga Arbana Osmani…

U DHANË FUND MARTESAVE/ Vip-at shqiptar që festuan vetëm “Shën valentinin”: Nga Arbana Osmani…

Vitin që lame pas ishte i mbushur me martesa  por edhe me ndarje.  Divorcet ishin kryefjala në çdo artikull. Shumë romanca disa vjeçare përfunduan duke befasuar publikun dhe fansat.

Emra të njohur si Eneda Tarifa , Seldi na habitën me vendimin e tyre të ndarjes dhe rasti më i fundit që vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes është divorci i Arbana Osmanit.

Personazhet e njohur në daljet publike e kanë deklaruar veten single dhe AlpeNews.al ju njeh me vip-at që e kaluan ditën e “Shën Valentinit” vetëm.

Bora Zemani

Stine

Arbana Osmani

Jonida Maliqi

Klaudia Pepa

Seldi Qalliu

Eneda Tarifa

AlpeNews.al