MERR FUND PRITJA/ Era Istrefi publikon këngën e re me dy aristët ndërkombëtar (VIDEO) – AlpeGossip
MERR FUND PRITJA/ Era Istrefi publikon këngën e re me dy aristët ndërkombëtar (VIDEO)

MERR FUND PRITJA/ Era Istrefi publikon këngën e re me dy aristët ndërkombëtar (VIDEO)

Era Istrefi është një ndër këngëtaret shqiptare e cila nuk di të ndalet me projekte të suksesshme. Era ka pasur një sezon të suksesshëm gjatë këtij viti që  lam pas. Këngëtarja ka sjellë disa këngë të ndryshme që u shndërruan në hite dhe jo vetëm në Shqipëri.

“Selfish” është kënga më e re me dy dj më të famshëm në botë.Dimitri Vegas dhe Like Mike janë dy artistë të njohur dhe fitues të disda çmimeve ndërkombëtar.

Tani  mund ta shijoni këngën që  keni kohë që e prisni!