PAS PUBLIKIMIT TË FOTOVE TË PARA/ Zbulohet kur do ta shohim sërish vogëlushin e Megahan Markle në rrjete sociale – AlpeGossip
PAS PUBLIKIMIT TË FOTOVE TË PARA/ Zbulohet kur do ta shohim sërish vogëlushin e Megahan Markle në rrjete sociale

PAS PUBLIKIMIT TË FOTOVE TË PARA/ Zbulohet kur do ta shohim sërish vogëlushin e Megahan Markle në rrjete sociale

Vetëm 8 ditë më parë, erdhi në jetë Archie Harrison, djali i parë i Meghan Markle dhe Princ Harry. Çifti e prezantoi atë vetëm 2 ditë pas lindjes, gjatë një paraqitje ‘live’ në televizion. Megjithatë, duka dhe dukesha kanë vendosur që jeta e vogëlushit të tyre do të jetë shumë private, larg mediave dhe shtypit. Por, kur do të mund ta shohim sërish Archie-n? Një ekspert, ka zbuluar për publikun se fotot e radhës të tij, do të jenë gjatë pagëzimit. Ky lajm i ka mërzitur shumë fansat e familjes mbretërore, pasi të gjithë po prisnin me padurim të shihnin foto të tjera. Meghan dhe Harry kanë thyer shpeshherë protokollin mbretëror, megjithatë duket se ato do të ndjekin hapat e William dhe Kate, duke zbuluar portretet e fëmijëve të tyre në profilet zyrtare.