TË QESHURA DHE ARGËTIM/ Djemtë e “Big Brother VIP” kërcejnë në dush – AlpeGossip
TË QESHURA DHE ARGËTIM/ Djemtë e “Big Brother VIP” kërcejnë në dush

TË QESHURA DHE ARGËTIM/ Djemtë e “Big Brother VIP” kërcejnë në dush

Prova e javës është goxha interesante për banorët.

Banorët e ndarë në çifte do të duhet të kërcejnë secili nga një zhanër të caktuar si përshembull: popullor,tango dhe çdo lloj rryme tjetër.

Dj Pm dhe Dj Dagz i gjen kjo provë duke bërë dush.

Atyre ju bashkohet dhe Graniti ku duket se ky moment ka shkaktuar shumë të qeshura mes njëri-tjetrit.