“PUTHJE DHE LEDHATIME”/ Mozik tregon dashurinë e tij duke…(FOTO) – AlpeGossip
“PUTHJE DHE LEDHATIME”/ Mozik tregon dashurinë e tij duke…(FOTO)

“PUTHJE DHE LEDHATIME”/ Mozik tregon dashurinë e tij duke…(FOTO)

Një nga çiftet më të dashura dhe të pëlqyera të showbiz-it shqiptar janë Loredana dhe Mozzik. Madje ky i fundit këngën e re ‘Madam’ ia ka kushtuar pikërisht asaj.

Duket që çifti janë të pandashëm, këtë e tregojnë edhe përmes postimeve të tyre të shumta. Këtë të dielë ata po e kalojnë bashkë, ndërsa shihen tejet të dashuruar duke shkëmbyer puthje pa kufij.