NUK E PRISNIM NGA REPERI/ Fero konfirmon lidhjen me Arbenitën, kur do bëhet dasma madhështore (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM NGA REPERI/ Fero konfirmon lidhjen me Arbenitën, kur do bëhet dasma madhështore (FOTO)

NUK E PRISNIM NGA REPERI/ Fero konfirmon lidhjen me Arbenitën, kur do bëhet dasma madhështore (FOTO)

Lidhja e Feros me modelen shqiptare Arbenita Ismajli ka qenë shumë e komentuar në media e sidomos për faktin që reperi preferoi mos ta konfirmonte.

Fero deklaroi se modelen e ka shoqe të ngushtë, por kjo deklaratë e reperit nuk u besua nga fansat e çiftit.

Tanimë mesa duket Fero ka hequr dorë së mohuari lidhjen dhe në foton e fundit të Arbenitës e ka treguar qartë se ajo është vetëm e tij.

“Qika jem”, i komenton Fero modeles.

Ndërkohë ditën e djeshme Arbenita deklaroi se ajo dhe Fero do martohen pasi në një postim në Instastory shkruante: “Nuse e ardhshme”.

Lidhur me lajmet mbi dasmën, Fero nuk ka reagar ende.