SHTATË RISITË E NGJYRAVE TË FLOKËVE/ Zbuloni TRENDIN e sezonit dimëror (FOTOT) – AlpeGossip
SHTATË RISITË E NGJYRAVE TË FLOKËVE/ Zbuloni TRENDIN e sezonit dimëror (FOTOT)

SHTATË RISITË E NGJYRAVE TË FLOKËVE/ Zbuloni TRENDIN e sezonit dimëror (FOTOT)

Sezonit veror i erdhi fundi dhe tani është koha të mendojm për trendet që do të jenë vjeshtë dhe dimër.

Java e modës në New York dhe në Milano na kanë treguar koleksionet  e reja për vitin 2019 dhe një prej  trendeve që duhet tu kushtojm rëndësi janë pikërisht flokët.

Nga e kuqe, ombre,  bjonde, mjaltë  si Beyonce dhe çokollatë e thellë Meghan Markle do t’iu  bindin të eksperimentoni me ngjyrën tuaj të flokëve.

Fermat e njohura të Hollywood-it si  Sharon Dorram, Kate Hudson, Nicole Kidman dhe Priyanka Chopra sapo na treguan ngjyrat më të reja të flokëve të cilat duhet ti provojmë patjetër këtë sezon dimëror.

Si mëposhtë, AlpeNews.al ju njeh me shtatë ngjyrat që do të bëjnë namin në muajt e ardhshëm.

Ngjyra e mjaltit

Karamele e ëmbël

Bjonde me Shkëlqim

Çokollatë e Zezë

Ngjyra e Bakrit
Ombre Shkëlqyese
 Ngjyra e Kafes