TË GJITHË PRANË SAJ/ Çfarë i ndodhi Teas në “Big Brother VIP” – AlpeGossip
TË GJITHË PRANË SAJ/ Çfarë i ndodhi Teas në “Big Brother VIP”

TË GJITHË PRANË SAJ/ Çfarë i ndodhi Teas në “Big Brother VIP”

Ditën e djeshme Tea Trifoni është lënduar. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja ishte e lagur pasi sapo ishte larë. Si pasojë ajo ka rrëshqitur dhe është rrëzuar.

Banorët e dëgjuan menjëherë Tean, e cila bërtiti pasi rrëshqiti dhe shkuan ta ndihmonin. Kiara, Efi, Valbona dhe Xhonatani ishin të parët që iu gjendën pranë.

Të gjithë pranë saj, çfarë i ndodhi Teas?

Ata e ndihmuan të shtrihej në krevat dhe Tea tregoi se është lënduar në ije dhe te bërryli, por fatmirësisht nuk pati nevojë për ndërhyrjen e mjekëve.