E keni humbur! Noizy ndjek këtë PORNOSTARE dhe qënka vërtet HOT, njihuni me të (FOTO) – AlpeGossip
E keni humbur! Noizy ndjek këtë PORNOSTARE dhe qënka vërtet HOT, njihuni me të (FOTO)

E keni humbur! Noizy ndjek këtë PORNOSTARE dhe qënka vërtet HOT, njihuni me të (FOTO)

o vetëm çunat jo të famshëm shohin PORNO, por edhe Noizy si duket e paska të preferuarën e tij.

Noizy është një ndër reperat më në zë dhe më IN. Shpesh herë përflitet për lidhjet e tij me vajza të njohur të showbiz-it por edhe me ato të cilat bëhen më pas të famshme. Por këtë herë nuk do të flasim për lidhjet e Noizyt por sesi është ai në rrjete sociale dhe numri i femrave që ai ndjek është i pakët. Ne Twitter-in e reperit shihet se ai ndjek vetëm 24 persona dhe mes tyre ndjek edhe një pornostare të njohur. Bëhet fjalë për Kiki Minaj, një aktore e filmave me pullë të kuqe +18. Më shumë info për të preferuarën e Noizyt nuk shkruajmë por nëse jeni të interesuar shiheni se e keni në rrjete sociale.