Aktorja e njohur merr kot pas divorcit, filmon veten komplet lakuriq (FOTO) – AlpeGossip
Aktorja e njohur merr kot pas divorcit, filmon veten komplet lakuriq (FOTO)

Aktorja e njohur merr kot pas divorcit, filmon veten komplet lakuriq (FOTO)

Aktorja e njohur e filmit “Love addict”, Courtney Stodden i ka shokuar të gjithë duke postuar një video teksa zhvishet për të bërë dush. 23-vjeçarja shfaqet komplet lakuriq dhe pa kurrëfarë ndrojtje që po e shihnin mijëra fansa.

Javën e kaluar, aktorja firmosi divorcin me aktorin 57-vjeçar Doug Hutchison, me të cilin u martuar në moshën 16-vjeçare.

“Po hap një tjetër kapitull të ri në jetën time. Duke e frikshme dhe e pabesueshme, por gjërat ndryshojnë. Kam besim tek fati që Zoti ka krijuar për mua”, është shprehur Courtney mbi ndarjen.

Kur ndarja e tyre u bë publike, aktorja u shpreh: “Mendoj se çdo ndarje është e vështirë, por arsyeja është se unë nuk jam i njëjti person që isha kur isha 16 vjeç”.