Fotot që tronditën rrjetin nuk ishin asgjë, Bleona paska më shumë për të thënë – AlpeGossip
Fotot që tronditën rrjetin nuk ishin asgjë, Bleona paska më shumë për të thënë

Fotot që tronditën rrjetin nuk ishin asgjë, Bleona paska më shumë për të thënë

Këngëtarja Bleona Qereti, një nga shqiptaret më të komentuara në mediat kombëtare dhe ndërkombëtare. Ndonëse, ka kohë që nuk ka sjellur projekte të reja, ajo ka qenë aktive në rrjete sociale duke sjell për ndjekësit e saj vazhdimisht imazhe të reja.

 

Fotot e postuara në profilin e saj në Instagram, Bleona duket shumë tërheqëse dhe provokuese për klipin e saj më të ri “Wicked Love”, këngë kjo që vjen në gjuhën angleze, ashtu si shumica e këngëve në repertorin e këngëtares.

Gjithashtu, këngëtarja pritet të sjell edhe një këngë të re, në një foto të postuar ajo është në studio dhe shkruan “Boy Gone Bad”, ndoshta është edhe titulli i këngës së re.