Ndodh çudia në studio, këngëtarja shqiptare martohet para të gjithëve (VIDEO) – AlpeGossip
Ndodh çudia në studio, këngëtarja shqiptare martohet para të gjithëve (VIDEO)

Ndodh çudia në studio, këngëtarja shqiptare martohet para të gjithëve (VIDEO)

Ajo është në një lidhje prej më shumë se 12 vitesh me biznesmenin nga Durrësi Klodian Asllani, të cilin vetëm së fundmi Zaimina e ka prezantuar me publikun dhe thuajse 2 muaj më parë, ata u bekuan me ardhjen në jetë të vogëlushes Khloe, pas një propozimi përrallor për martesë në festën e Shën Valentinit në Maldive.

Por teksa të gjithë e pyesin me padurim se kur do të lidhë kurorë, me siguri askujt nuk ia merrte mendja se Zaimina Vasjari do të vishte fustanin e bardhë kaq shpejt.

Në videon promovuese të emisionit “Xing me Ermalin”, Zaimina i ka lënë të gjithë gojëhapur pasi ka zbuluar se do të martohet gjatë emisionit të famshëm.

Për më tepër mund të ndiqni videon që shoqëron këtë lajm.