Më në fund! Luana na prezanton me dashurinë e saj të përjetshme (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund! Luana na prezanton me dashurinë e saj të përjetshme (FOTO)

Më në fund! Luana na prezanton me dashurinë e saj të përjetshme (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi në vend dhe mjaft e dashur për publikun.

Ajo që numëron plot një milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”, këtë herë ka zbuluar edhe dashurinë e saj më të madhe.

Por kush është personi që ka “pushtuar” përjetësisht zemrën e Luanës?

Ajo quhet Lira, dhe është motra e madhe e moderatorës, e cila ka postuar një foto ku kanë dalë së bashku, shoqëruar me një dedikim special: “Jeta Ime. Gjithe Jetën !! #BigSis”.