Arilena Ara na përshëndet e sapo zgjuar nga gjumi, pamjet do ju lënë pa fjalë – AlpeGossip
Arilena Ara na përshëndet e sapo zgjuar nga gjumi, pamjet do ju lënë pa fjalë

Arilena Ara na përshëndet e sapo zgjuar nga gjumi, pamjet do ju lënë pa fjalë

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që deri më tani nuk ka treguar ndonjë ‘dobësi’ ndaj grimit.
Përbën më tepër habi kur këngëtarja e hitit ‘Nëntori’ shfaqet e lyer.

Arilena Ara prej një kohe të gjatë është duke jetuar në Amerikë dhe atje po realizon disa projekte që ka preferuar t’i mbajë larg vëmendjes.

Prej andej ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet e sapo zgjuar nga gjumi. Nga fotot duket se nuk i trembet aspak pamjes së saj natyrale.