Genta Gjalpi paralajmëron dasmën, por bën premtimin e çuditshëm: Nuse seksi do të... (FOTO) - AlpeGossip
Genta Gjalpi paralajmëron dasmën, por bën premtimin e çuditshëm: Nuse seksi do të… (FOTO)

Genta Gjalpi paralajmëron dasmën, por bën premtimin e çuditshëm: Nuse seksi do të… (FOTO)

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të “Big Brother 5”.

Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte brenda dhe jashtë Bigut, ka munguar në intervista, por ama është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fudmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur nuse. “Nuse seksi do behem, po floket e shkurtra nuk do i pres me kurre”, shkruan ajo. Mos ndoshta Genta po na paralajmëron se do bëhet nuse?