Kida kaq në formë, ju “çmend” në këto imazhe (FOTO) – AlpeGossip
Kida kaq në formë, ju “çmend” në këto imazhe (FOTO)

Kida kaq në formë, ju “çmend” në këto imazhe (FOTO)

Kida është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

E kështu është shfaqur edhe së fundi në imazhet e publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”.

Me buzët e kuqe e grimin e lehtë, ajo dukej goxha mirë por edhe trupin e saj ajo e kishte të mbuluar përplot rruaza.

 

Ndryshe, Kida pritet që nesër të publikoj këngën e saj të re të titulluar “TI”.