“VJEN FUQISHËM”/ Albërije Hadërgjonaj “PUSHTON VENDIN”, sjell këngën e saj më të re (VIDEO) – AlpeGossip
“VJEN FUQISHËM”/ Albërije Hadërgjonaj “PUSHTON VENDIN”, sjell këngën e saj më të re (VIDEO)

“VJEN FUQISHËM”/ Albërije Hadërgjonaj “PUSHTON VENDIN”, sjell këngën e saj më të re (VIDEO)

Albërije Hadërgjonaj ka publikuar këngën e saj të re me titull “Leje leje” e cila vjen e shoqëruar me videoklip të realizuar nga produksioni MAX.

Muzika dhe teksti për këtë këngë janë punuar nga Kledi Bahiti në bashkëpunim me këngëtaren.