DAFINA ZEQIRI S’NJEH LIMITE! Së shpejti vjen me një projekt të ri, do ju ngeli në MENDJE (FOTO) – AlpeGossip
DAFINA ZEQIRI S’NJEH LIMITE! Së shpejti vjen me një projekt të ri, do ju ngeli në MENDJE (FOTO)

DAFINA ZEQIRI S’NJEH LIMITE! Së shpejti vjen me një projekt të ri, do ju ngeli në MENDJE (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa foto në story-in e saj duke parlajmëruar se një projekt i ri është duke ardhur.

“Jam duke lexuar disa nga komentet tani( sepse një vajzë ka kohë) dhe nuk ndaloj dot së qeshuri! Ju dua shumë të gjithve. Me besim të plotë se diçka e mirë po vjen…”/AlpeNews.al