LAJM I ËMBËL/ Çifti i njohur i showbizit shqiptar prindër për herë të dytë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Çifti i njohur i showbizit shqiptar prindër për herë të dytë (FOTO+VIDEO)

LAJM I ËMBËL/ Çifti i njohur i showbizit shqiptar prindër për herë të dytë (FOTO+VIDEO)

Një lajm shumë i ëmbël vjen nga një prej çifteve më të njohura të showbizit. Djali i këngëtares Shyhrete Behlulit, Kushtrim Salihu dhe bashkëshortja e tij Learta Jakupi do të bëhen prindër për herë të dytë.

Pak më parë Learta publikoi një video ku zbuloi se ata do të bëhen me vajzë.

Në video çifti shfaqet së bashku me djalin e tyre teksa hapin një kuti të madhe, nga e cila dalin tollumbaca rozë.

“Mezi presim të të takojmë”, shkruan Learta krah videos teksa bën të ditur se është 20-javëshe shtatzënë.