“KA RESPEKTUAR…”/ Rrëfehet Aurela Hoxha: Pse e mban mister partnerin edhe pasi u bë nënë – AlpeGossip
“KA RESPEKTUAR…”/ Rrëfehet Aurela Hoxha: Pse e mban mister partnerin edhe pasi u bë nënë

“KA RESPEKTUAR…”/ Rrëfehet Aurela Hoxha: Pse e mban mister partnerin edhe pasi u bë nënë

Aurela Hoxha ka qenë e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën” ku ka folur më shumë për periudhën e shtatzënisë si dhe ka dhënë më shumë detaje përsa i përket jetës së saj personale.

Aurela tregoi një ndër arsyet pse nuk kishte postuar foto gjatë shtatzënisë dhe pse nuk publikon foto me partnerin.

“Kam shtuar në peshë. Nuk e di sa sepse njerëzit që më shikonin thoshin “Nuk je”, por unë ndihesha e shëndoshë. Edhe mjeku thoshte se nuk kisha shtuar pak. Por, ky nuk ka qenë aspak një problem për mua, sepse kam dalë, kam qenë shumë OK me veten. Tani pasi u dobësova dhe shikoj rrobat e shtatzënisë, e kuptoj që paskam qenë goxha. Jo nga këto shtatzënitë që duket vetëm barku. Se unë shikoj shumë modele apo nëna të thjeshta që u shtohet vetëm barku, por jo. Unë mora goxha peshë. Dhe nuk i kam humbu menjëherë. Kur Alaron bëri 3 muaj unë fitova linjat e mia”

Për partnerin Aurela tha: “Ka respektuar shumë zgjedhjet e mia dhe unë jam shumë e lumtur për këtë. Nuk mendoj se ka çifte që nuk ka zënka e probleme, por është një njeri që rrallëherë ndodhë që të më nervozojë. Edhe nëse e bën di të më qetësojë, është njeri shumë i mirë edhe ajo që vlerësoj më shumë është shpirti dhe mënyra si më bën të ndihem. Fakti që unë ndihem e plotësuar me të mjaton!”.