"PËR NJË FOTO PO HIQNI BRINJËT"/ Lori Hoxha "masakrohet" me komente në postimin e fundit, ja detaji që acaroi fansat - AlpeGossip
“PËR NJË FOTO PO HIQNI BRINJËT”/ Lori Hoxha “masakrohet” me komente në postimin e fundit, ja detaji që acaroi fansat

“PËR NJË FOTO PO HIQNI BRINJËT”/ Lori Hoxha “masakrohet” me komente në postimin e fundit, ja detaji që acaroi fansat

Lori Hoxha është një ndë vajzat e showbizit mjaft e ndjekur në rrjete sociale tek e cila gjejmë inpsirim për sa i përket modës.

Ajo nuk zhgënjen asnjëherë me stilin e saj dhe gjithnjë shfaqet e kuruar në detaje.

Por ashtu si çdo njeri tjetër i cili dëshiron të duket bukur në rrjete sociale, as Lori edh epse mjaft e kruruar nuk i shpëton tundimit të Photoshopit.

Madje së fundmi në një foto të publikuar nga vetë ajo në Instagram, bukuroshja e ka tepruar jashtëzakonisht shumë me këtë program.

Këtë detaj e kanë vënë re edhe fansat të cilët e gjykojnë si më poshte:

View this post on Instagram

sweet like peach tree | @houseofcb top #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

/AlpeNews.al