MUZIKË DHE PUTHJE NË BUZË/ Menaxheri i VIP-ave “kap mat” djalin e Për’puthen me ish-konkurenten e Big Brother (VIDEO) – AlpeGossip
MUZIKË DHE PUTHJE NË BUZË/ Menaxheri i VIP-ave “kap mat” djalin e Për’puthen me ish-konkurenten e Big Brother (VIDEO)

MUZIKË DHE PUTHJE NË BUZË/ Menaxheri i VIP-ave “kap mat” djalin e Për’puthen me ish-konkurenten e Big Brother (VIDEO)

Menaxheri i njohur i VIP-ve, Xhani Demika ka filmuar mbrëmë duke u puthur në buzë konkurentin e Për’puthen Edin, me ish-konkurenten e Big Brother, Fiorentinën.

Ata duket se kanë qenë në një ambient privat, nën shoqërinë e njeri-tjetrit, duke konsumuar dhe alkool.

Mesa duket ky i fundit ka ndikuar “pak keq” tek ata dhe i ka bërë disi sentimentalë.

Siç dihet rregulli i Për’puthen nuk e lejon një konkurent që të krijojë lidhje jashtë emisionit.