NJIHET SI GRUAJA QË QESH MË RRALLË/ Rastet kur Victoria Beckham shfaqet më e ëmbël se asnjëherë – AlpeGossip
NJIHET SI GRUAJA QË QESH MË RRALLË/ Rastet kur Victoria Beckham shfaqet më e ëmbël se asnjëherë

NJIHET SI GRUAJA QË QESH MË RRALLË/ Rastet kur Victoria Beckham shfaqet më e ëmbël se asnjëherë

Thuhet se qesh rrallë, fakt të cilin e ka pranuar edhe vetë Victoria Beckham. Në çdo dalje publike, përveç se e veshur me të zeza, portreti i saj është gjithmonë shumë serioz.

Por ka disa raste kur ajo jo vetëm qesh, por e gjithë qënia e saj transmeton ëmbëlsi, dashuri dhe përkushtim. Në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ mund të gjeni foto të Victorias në momentet kur përqafon fëmijët apo bashkëshortin e saj dhe do të ndryshoni mendim për të.

Mesa duket e vetmja gjë që i fal lumturi ish-këngëtares është familja e saj.