DRAMAT NË FAMILJEN KARDASHIAN VAZHDOJNË/ Publikohet video e lindjes së Khloe – AlpeGossip
DRAMAT NË FAMILJEN KARDASHIAN VAZHDOJNË/ Publikohet video e lindjes së Khloe

DRAMAT NË FAMILJEN KARDASHIAN VAZHDOJNË/ Publikohet video e lindjes së Khloe

Disa orë më parë është publikuar video promovuese e “Keeping up with Kardashians”.

Në këtë puntatë të re dramat dhe zënkat vetëm thellohen. Kim dhe Kourtney vazhdojnë të zihen, ndërsa Khloe pas tradhëtisë xhirohet në spital teksa pret të sjellë në jetë të bijën.

“Duhet të qetësohem dhe të vë në kontroll, ato gjëra që mund t’i kontrolloj”,-thotë ajo.

Ndërsa shqetësimi i vetëm i saj është ardhja e familjarëve. Nga ana tjetër Kim diskuton me Kourtney për bashkëshortin e saj. “Vetëm sepse ka një mendim, nuk do të thotë se është i sëmurë mendor,” – thotë Kim Kardashian.

Më në fund reagimet e vërteta të familjes më të njohur po dalin në dritë.