ELVANA POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Replika e fansit epike: Unë kam lindur për të… – AlpeGossip
ELVANA POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Replika e fansit epike: Unë kam lindur për të…

ELVANA POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Replika e fansit epike: Unë kam lindur për të…

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura pë publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale.

Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto në “Instagram” me shkrimin:

“Kam lindur për të kënduar dhe për të fituar”

Dhe nuk kishin si të mungonin replikat nga fansat e saj:

“Unë kam lindur për të punuar dhe për të fjetur”, thotë njëri prej tyre.