DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Turjan Hyska publikon FOTON e Orindës me barkun e rrumbullakosur: Pranvera… – AlpeGossip
DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Turjan Hyska publikon FOTON e Orindës me barkun e rrumbullakosur: Pranvera…

DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Turjan Hyska publikon FOTON e Orindës me barkun e rrumbullakosur: Pranvera…

Moderatori i njohur Turjan Hyska ka publikuar për herë të parë një foto me bashkëshorten e tij Orinda Huta, me barkun e rrumbullakosur.

Prej kohësh përflitej se Orinda ishte shtatzënë, por vetëm sot ata vendosën që ta konfirmojnë zyrtarisht.

Turjan Hyska ka publikuar foton bashkë me Orindën dhe qenin e tyre.

Orinda kishte veshur rroba të ngushta, të cilat i nxirrnin në pah barkun e rrumbullakosur.

Ata janë të martuar prej 4 vitesh dhe kanë më shumë se 12 vite bashkë.

“Pranvera nuk vjen me nje lule, vjen me nje (enmoji i një bebeje)”,- shkruan Turjan Hyska bashkëngjitur fotos.

foto.jpg