“ZOTI ËSHTË DASHURI DHE ASGJË NUK ËSHTË MË E VLEFSHME…”/ Ja si i uruan VIP-at Pashkët nga karantina (FOTOT) – AlpeGossip
“ZOTI ËSHTË DASHURI DHE ASGJË NUK ËSHTË MË E VLEFSHME…”/ Ja si i uruan VIP-at Pashkët nga karantina (FOTOT)

“ZOTI ËSHTË DASHURI DHE ASGJË NUK ËSHTË MË E VLEFSHME…”/ Ja si i uruan VIP-at Pashkët nga karantina (FOTOT)

Sot në ditën e Pashkëve VIP-at në karantinë kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar.

AlpeNews ju sjell disa nga urimet që kanë bërë VIP-at  nga karantina për këtë ditë të veçantë për besimtarët katolikë.