Nuk do ta besoni sa vjeç është Artjola Toska… (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni sa vjeç është Artjola Toska… (FOTO)

Nuk do ta besoni sa vjeç është Artjola Toska… (FOTO)

Këngëtarja e muzikës popullore, Artjola Toska feston ditëlindjen…
Për shkak të viteve të shumta që e kemi parë në skenë, atë apo këngëtarë të tjerë të skenës shqiptare, ndodh shpesh që të largohemi nga mosha e tyre e vërtetë!

Në tortën e ditëlindjes së Artjolës, nuk ka qirinj që tregojnë numrat e viteve të saj, por sipas Xing.al, Artjola ka lindur në vitin 1977 dhe nëse bëjmë një llogari të shpejtë, kuptojmë që mbush 41 vjeç. I urojmë Arjolës gëzuar dhe shumë vite të tjerë!