SHOKON këngëtarja shqiptare: Dua të takoj një mashkull që ka më shumë t*pe se unë (FOTO) – AlpeGossip
SHOKON këngëtarja shqiptare: Dua të takoj një mashkull që ka më shumë t*pe se unë (FOTO)

SHOKON këngëtarja shqiptare: Dua të takoj një mashkull që ka më shumë t*pe se unë (FOTO)

Ka habitur gjithë ndjekësit e saj. Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se ka lënë një thënie shumë interesante.

“Duke pritur ta takoj një mashkull që ka t*pe më shumë se unë” ishte thënia që po e përshkruan gjendjen e Dhuratës.

Po përse ajo tha një gjë të tillë, e di vetëm ajo! Por duhet pasur parasysh se nuk është e vetmja femër që e ka thënë këtë, pasi dhe vajza e Eli Farës ka bërë një deklaratë të tillë. Mesa duket vajzat nuk e kanë takuar akoma një “mashkull” në plotë kuptimin e fjalës./AlpeNews.al/