Dancing With The Stars/ Kush janë dy finalistët që u larguan të parët nga gara e sotme – AlpeGossip
Dancing With The Stars/ Kush janë dy finalistët që u larguan të parët nga gara e sotme

Dancing With The Stars/ Kush janë dy finalistët që u larguan të parët nga gara e sotme

Dy finalistë kanë lënë garën e kërcimit në “Dancing With The Stars”, duke humbur kështu shansin për të fituar çmimin e madh.

Dy finalistët e larguar janë Kristi Popa dhe Viktor Zhusti, të cilët kanë marrë më pak vota mbrëmjen e sotme. “Ka qenë një periudhë për të cilin kam qenë pafundëissht mirënjohës, jam ndierë një artist i vërtetë”- është shprehur Kristi, ndërsa Viktor Zhusti ka falenderuar produksionin për mundësinë e dhënë.

Sakaq, me kuriozitet maksimal është duke u pritur të zbulohet dhe fituesi i këtij edicioni.