NDARJA NGA BASHKËSHORTJA/ Meda flet për herë të parë rreth lajmit (FOTO) - AlpeGossip
NDARJA NGA BASHKËSHORTJA/ Meda flet për herë të parë rreth lajmit (FOTO)

NDARJA NGA BASHKËSHORTJA/ Meda flet për herë të parë rreth lajmit (FOTO)

Diçka e pakëndshme i ka ndodhur këngëtarit të mirënjohur, Meda.
Llogaria e tij në Instagram është hakuar nga disa persona të cilët i kanë publikuar një fotografi që flet për ndarje nga bashkëshortja e tij Lulja.

”Publikisht sot  ndahem nga gruaja ime”, shkruante pranë postimit që shokoi të gjithë.

Ndërsa sa i përket kësaj, këngëtari i mirënjohur nëpërmjet telefonit  e ka mohuar ndarjen nga bashkëshortja si dhe ka treguar se dikush ia ka hakuar llogarinë e tij në Instagram.

”Dikush është futur në Instaramin tim dhe e ka bërë postimin të cilin më pas e kam fshirë. Jam duke u përpjekur ta rikthej llogarinë time”, tha Meda.

Ndryshe ai është njëri ndër këngëtarët e preferuar shqiptarë dhe po vazhdon sukseset brenda dhe jashtë vendeve shqipfolëse.