Pas Noizy-t edhe miliarderi shqiptar na prezanton me BISHËN e tij (FOTO) – AlpeGossip
Pas Noizy-t edhe miliarderi shqiptar na prezanton me BISHËN e tij (FOTO)

Pas Noizy-t edhe miliarderi shqiptar na prezanton me BISHËN e tij (FOTO)

Instagrami është ajo media sociale në të cilën të gjithë njerëzit tregojnë përditshmërinë e tyre.

Të njejtën gjë bën edhe miliarderi shqiptar Fatmir Hysenbelliu. Veshje të shtrenjta, makina, shtëpi luksoze dhe udhëtime të pa numërta janë gjithçka që shohim në profilin tij.
Këtë herë Hysenbelliu na ka treguar një ndër makinat e tij luksoze. Bëhet fjalë për një ‘bishë’ ngjyrë të kuqe të markës “Lamborghini”, vlera e së cilës shkon deri në 4.5 milionë Dollarë amerikanë. I riu sigurisht që nuk mund të mjaftohej vetëm me një video nga jashtë të makinës në fjalë, por është siguruar të postojë edhe të tjera pamje duke e ngarë këtë të fundit.

Para pak ditësh edhe reperi Noizy publikoi në profilin e tij në instagram një foto të një makine luksoze dhe për koinçidencë edhe ajo kishte ngjyrën e kuqe. Mos është kjo ndonjë formë gare?