Fjolla Morina nuk qenka vetëm këngëtare, sapo na njohu me talentin e saj të ri (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Fjolla Morina nuk qenka vetëm këngëtare, sapo na njohu me talentin e saj të ri (FOTO/VIDEO)

Fjolla Morina nuk qenka vetëm këngëtare, sapo na njohu me talentin e saj të ri (FOTO/VIDEO)

Deri më tani e kemi parë si këngëtare dhe askush nuk e mendonte se Fjolla Morina kishte talent edhe diçka tjetër.

Ajo me postimin e fundit sapo na zbuloi se në shkurt, bashkë me Mr Rex do të publikojë linjën e parë të veshjeve. ‘Në muajin e dashurisë” pikërisht me 14shkurt, unë dhe miku im @mrrex_fashiondo të bëjmë një sfilat të koleksionit tim të parë. Duart e arta të ReXit do të sjellin magjinë e “Ditës së të dashuruarve” mbi skenën e magjishme që do të vendoset në Hotel Plaza Tiranë’ – shkruan fjolla duke na lënë të kuptojmë se në vazhdim do ta shohim edhe si dizajnere.