Kur shoqja të nxjerr të “palarat”. Aktorja shqiptare pi viagra “për pagjumësi” (FOTO) – AlpeGossip
Kur shoqja të nxjerr të “palarat”. Aktorja shqiptare pi viagra “për pagjumësi” (FOTO)

Kur shoqja të nxjerr të “palarat”. Aktorja shqiptare pi viagra “për pagjumësi” (FOTO)

Ato të dyja janë ndër aktoret më të dashura të humorit për brezin e ri.

Por Annais Lika dhe Rudina Dembaçaj përveç se kolege, janë edhe mikesha shumë të mira në jetën e përditshme. Këtë na e tregon një bisedë shumë e afërt dhe gazmore mes të dyjave.

Rudina dhe Anna duket se kanë qenë duke folur për pagjumësinë, ndërkohë që Anna është shprehur se ka marrë ilaç kundër kësaj të fundit. Por duke qenë se ilaçi nuk i ka bërë efekt, bukuroshja e ka krahasuar me një stimulant i cili e ka bërë më gazmore biseden. “Tip viagre për mërzitjen,” kështu e ka konsideruar ajo këtë ilaç.

Duket se kaq i ka mjaftuar, Rudinës për ta publikuar bisedën në faqen e saj në Instagram duke i ‘nxjerrë bojën’ para te gjithë ndjekësve të saj.