Ju mungoi Oriola Marashi? Provon sërish, kësaj radhe me video… gati sa nuk e nxjerr gjoksin fare (VIDEO) – AlpeGossip
Ju mungoi Oriola Marashi? Provon sërish, kësaj radhe me video… gati sa nuk e nxjerr gjoksin fare (VIDEO)

Ju mungoi Oriola Marashi? Provon sërish, kësaj radhe me video… gati sa nuk e nxjerr gjoksin fare (VIDEO)

Oriola Marashi së fundmi ka qenë një në qendër të komenteve deh thashethemeve nga mediat online dhe shkak për këtë janë bërë foto që ajo postoi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me gjoksin jashtë.

Mesa duket nuk ka ndërmend të ndalet derisa ti nxjerrë të gjitha! Kësaj radhe ka postuar një video mjaft provokuese në InstaStory ku shfaqet tejet tërheqëse brenda një makine e veshur me rroba të zeza.

Ajo që bie në sy në këtë video është mënyra sesi ajo e “trajton bluzën”, mesa duket do ta heqë fare ose thjesht e bën për të nxitur imagjinatën e fansave të saj.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: