Harrojini fotot me bikini në Bahamas, Alketa Vejsiu mahnit me pamjet nga destinacioni i dytë (FOTO) – AlpeGossip
Harrojini fotot me bikini në Bahamas, Alketa Vejsiu mahnit me pamjet nga destinacioni i dytë (FOTO)

Harrojini fotot me bikini në Bahamas, Alketa Vejsiu mahnit me pamjet nga destinacioni i dytë (FOTO)

 

Në muajin janar, Alketa Vejsiu nisi pushimet e para për këtë vit dhe destinacion kishte zgjedhur ishujt Bahamas nga ku postoi foto të mrekullueshme, ndër to edhe me rroba banjo që tërhoqën shumë vëmendjen.

Pak para fillimit të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa ka vendosur të marrë energji duke pushuar në një destinacion tjetër.

Këtë herë moderatorja ndodhet në Val Gardena të Italisë nga ku ka postuar foto në dëborë dhe ku duket në super formë.

Në njërën prej tyre Alketa shfaqet pa makeup, e buzëqeshur ndërsa në fotot e videot e tjera tregon pamje nga vendi i mbuluar me borë.