Dafina Zeqiri jep lajmin e mirë! Të dielën vjen… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri jep lajmin e mirë! Të dielën vjen… (FOTO)

Dafina Zeqiri jep lajmin e mirë! Të dielën vjen… (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër më të pëlqyerat në showbizin shqiptar.

Ka vetëm një muaj që nga publikimi i projektit të fundit dhe tashmë këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, mëngjesin e sotëm Dafina ka dhënë lajmin e mirë për fansat e saj.

Ajo ka njoftuar se këtë të diele do të publikohet projekti më i ri nga ajo, por nuk ka preferuar të jap më shumë detaje rreth tij.

“Kënga e re të dielen”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi, ndërsa kujtojmë që “Ti e din” titullohet kënga e fundit nga Dafina.