TË BRENDSHMET "MEZI" I MBAJNË GJOKSIN/ Kështu nisi Viti i Ri për Ritën (FOTO) - AlpeGossip
TË BRENDSHMET “MEZI” I MBAJNË GJOKSIN/ Kështu nisi Viti i Ri për Ritën (FOTO)

TË BRENDSHMET “MEZI” I MBAJNË GJOKSIN/ Kështu nisi Viti i Ri për Ritën (FOTO)

Epo tani i ka ngritur temperaturat.

Rita Ora ka hedhur një imazh shumë të nxehtë në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara pasqyres.

Ajo shihet vetëm më të brendshme dhe dukej sikur sytjenat nuk ia mbanin dot gjoksin!

Rita me këtë formë nisi vitin 2019, për të cilin është gati me shumë të reja në karrierën  muzikore.